اخبار و مقالات

جستجو

گیاه سانسوریا شگفتی دنیای گیاهان

گیاه سانسوریا به دلیل خصوصیات منحصر به فردش، به شدت مورد توجه علاقه‌مندان به گیاهان قرار گرفته است.این گیاه، که به شکلی شبیه به یک درخت با برگ‌های بلند و ضخیم به نظر می‌رسد،

شرایط پرورش و نگهداری گل لاله در خانه

گل لاله یکی از محبوب ترین گل‌ها در بین مردم هست. استفاده از گل لاله توی دکوراسیون خونه می‌تونه خیلی به زیبا شدن خونه کمک کنه. شاید براتون جالب باشه که در رابطه با این گل زیبا بیشتر بدونید.

درخت اژدها و دلایل زرد شدن برگ های آن

دراسنا پرچمی با نام درخت اژدها نیز شهرت یافته است. این گیاه به دلیل برگ های سوزنی شکل و نوک قرمز خود، نسبت به گیاهان دیگر ظاهر متفاوت و جالبی دارد. این گیاه هم مانند دیگر گیاهان آپارتمانی به توجه و مراقبت ویژه ای نیاز دارد؛ در غیر این صورت برگ هایش شروع می کنند به زرد شدن و این گیاه تمام زیبایی خود را از دست می دهد.

تفاوت آبیاری پتوس در فصول مختلف سال

پتوس گیاهی ست که برای کسانی که به حوزه نگهداری گیاهان آپارتمانی علاقه مند هستند اما در این کار تجربه زیادی ندارند، انتخاب مناسبی در نظر گرفته می شود؛ زیرا نگهداری از آن کار سختی نیست. این گیاه برای زنده ماندن به آب فراوانی نیاز ندارد؛ اما برنامه ریزی برای آبیاری آن باید جدی گرفته شود.

انواع تنش در گیاهان آپارتمانی و روش های کاهش آن

تنش توی گیاهان آپارتمانی یکی از فاکتورهایی هست که میتونه گیاه رو پژمرده کنه واگه شرایط بد نگهداری رو هم بهش اضافه کنید گیاه کامل از دست میره.

آیا زاموفیلیا برای انسان و حیوانات خانگی سمی است؟

زامیفولیا یکی از آن گیاهان آپارتمانی سخت جان است که می تواند تقریباً در همه جا زنده بماند، حتی در نور بسیار کم. متأسفانه باید بگم که در لیست گیاهان آپارتمانی سمی نیز قرار دارد...

چرا برگ دراسنا کامپکت سیاه می شود؟

دراسنا کامپکت یک گیاه آپارتمانی زیباست که نگهداری از آن بسیار آسان است و می تواند سال ها در داخل خانه به رشد خود ادامه دهد. اگرچه این گل مراقبت نسبتا کمی احتیاج دارند؛ اما گاهی اوقات ممکن است با مشکلاتی مانند سیاه شدن برگ ها مواجه شود. این مشکل به ظاهر نگران کننده، معمولا به راحتی برطرف می شود.

دلایل خشک شدن گیاهان آپارتمانی و راه حل آن

توی این مطلب سعی شده که دلایل خشک شدن گیاهان و همچنین راه های جلوگیری از خشک شدن گیاهان گفته بشه تا شما با استفاده از این راهکارها گیاه خودتون رو نجات بدین.

چگونه از گیاه سانسوریا پاکوتاه خود مراقبت کنیم؟

کسانی که به نگهداری از گیاهان آپارتمانی علاقه زیادی دارند اما در این کار تجربه و مهارت کافی ندارند، می توانند به عنوان اولین تجربه خود از سانسوریا پا کوتاه نگهداری کنند. اندازه کوچک این گیاه، شرایط نگهداری آسان و زیبایی ظاهری این گیاه، آن را به گیاهی محبوب در میان گیاهان آپارتمانی بدل کرده است.

علت ریزش برگ بنجامین من چیست؟

مراقبت از گیاه بنجامین آسان است و به همین دلیل این گیاه به یکی از گیاهان آپارتمانی محبوب تبدیل شده است. بسیاری از صاحبان این گیاه محبوب می پرسند: «علت ریزش برگ بنجامین من چیست؟»

صفحات